Бабки и девки спонсора ВО «Свобода» Кривецкого по кличке «Пупс»

Головним спонсором Майдану від ВО "Свободи" був депутат Ігор Кривецький. Про це він заявив в інтерв’ю "Українській правді". Конкретну суму депутат назвати відмовився. У "Свободі" львів’янин Кривецький займає посаду керівника економічної ради та заступника голови партії Олега Тягнибока.

До Верховної ради Кривецький потрапив в 2012 році під №13 у списку. Під час виборчої кампанії відповідав за фінансові питання. До цього, з 2010 року, був депутатом Львівської обласної ради від "Свободи".

Львівські ЗМІ пишуть, що Кривецький, на прізвисько Пупс, має кримінальне минуле. Саме його  називають головним спонсором "Свободи".

 Ігор Кривецький та голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок/Фото: Віктор Гурняк

INSIDER надіслав запит на прес-службу "Свободи" з проханням повідомити, який обсяг коштів депутат Кривецький пожертвував на потреби Майдану. Також ми просили надати декларацію про доходи Кривецького за 2013 рік, назвати обсяг коштів витрачених ним на діяльність партії та надати перелік  бізнес-активів, якими володіє особисто він та його сім`я.

Відповідь ми не отримали.

Кривецькій у своїй декларації за 2012 рік вказав, що має 12 млн грн. у банках та вніс до статутних капіталів підприємств і компаній 8 млн грн. Річний дохід депутата становив тоді 925,7 тисяч грн., а його сім`ї – 724,2 тисяч.

Кривецький говорить, що володіє бізнесом в розважальній та готельній сфері, однак не уточнює, які саме активи належать йому.

В тему: Банка с пауками – о руководстве госпредприятия «Укрэнерго»

За даними Держреєстру юридичних осіб, особисто "свободівцю" належить ТОВ "Узлісся". На цю компанію записаний готельний комплекс Edem Resort в Перемишлянському районі Львівської області. Економ-номер в готелі депутата коштує 800 грн за добу.

 Готель Edem Resort/Фото: edem-resort.com.ua

В лютому 2014 прес-служба "Свободи" поширила повідомлення про підпал ресторану, який належить ТОВ "Узлісся" Кривецького. В 2012 році компанія отримала офіційного чистого доходу 1,95 млн гривень.

У львівському довіднику керівником комплексу Edem Resort значиться Олег Магулка. На нього записане ПП "Боржавські схили". Компанія володіє туристичними базами та готелями на території Міжгірського району Закарпатської області. До 2010 року "Боржавські схили" належали  Кривецькому.

Ще одна компанія Кривецького - ТОВ "Фієста-Фантастика". Вона належить йому на пару зОлександром Веремеєнком. Львівські ЗМІ в кінці 2012 року повідомили про спробу замаху на вбивство Веремеєнка - партнера Кривецького.

В тему: Дочь вице-губернатора Киевщины - звезда MTV и Bilboard

"Фієста-Фантастика" володіє львівським нічним клубом "Фешн Клаб".

 "Фешн Клаб" Кривецького у Львові/Фото: Роман Балук

За офіційним фінансовим звітом "Фієсти-Фантастики" за 2012 рік, її чистий дохід становив 0,7 млн грн.

Раніше у Кривецького була охоронна фірма "Мангусти". Його партнером по цьому бізнесу був Максим Дідух – син Володимира Дідуха, якого називають львівським кримінальним авторитетом на прізвисько "Вова Морда".

В серпні 2012 року на Дідуха було вчинено замах: невідомі обстріляли його автомобіль з автоматичної зброї. В результаті нападу загинув його водій, а сам Дідух, отримавши дві кулі в голову, потрапив до лікарні.

В тему: Золотые шпалы генерала Рудковского

Як зазначено в Держреєстрі юридичних осіб, в 2012 році Кривецький та Дідух вийшли з капіталу "Мангустів".

Заступник Тягнибока спростовує своє знайомство з Дідухом (Вовою Мордою). Однак, як свідчать дані Держреєстру юридичних осіб, зв’язок між ними є. Дружина Дідуха Наталія Сліпченко – засновниця львівської компанії "Емкорет" на пару з Кривецьким та Олегом Тульчинським. Офіційно компанія займається прокатом товарів для спорту та відпочинку.

Сліпченко, Кривецький та Тульчинсткий заснували громадську організацію "Здорова Галичина". Ця структура орендує майже все приміщення львівського спортивного клубу "Романтик". При цьому ГО свободівця не полишає намірів  приватизувати цей об’єкт з 2010 року.

Клуб "Романтик" у Львові/Фото: Google Maps

З цього приводу у Львові розгорівся скандал. "Романтик" та "Емкорет" зареєстровані за однією адресою – вулиця Болгарська, 4. На першому поверсі "Романтика" знаходиться більярдний клуб "Євро".

В тему: Життя на мінімальну зарплату. Фінішна пряма

Дідух зі своєю дружиною Наталією є засновниками благодійної організації "Рідна Галичина". В 2012 році "свободівець" Руслан Кошулинський, який тоді був головою фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді,  звинуватив міського голову міста Винників (біля Львова) Сергія Уварова у спробі продати за заниженою ціною майновий комплекс на вулиці Личаківській, 105 благодійній організації "Рідна Галичина" Дідухів. Комплекс складається з 15 будівель.

Ольга Філатова-Кривецька/Фото: Facebook Філатової

Про іншу діяльність благодійної організації львівського авторитета в мережі інтернет не згадується.    

Більшість активів Кривецького записано на дружину - Ольгу Філатову-Кривецьку.

Вона зокрема володіє мажоритарною часткою компанії "ІДС Сервіс-Плюс".

Партнерами Філатової-Кривецької по бізнесу є Вікторія Зелінська та Ярослав Прокоп. Фірма офіційно займається торгівлею напоями та тютюновими виробами. За даними видання "Наші Гроші. Львів", "ІДС Сервіс-Плюс" орендує приміщення у будинку офіцерів у Львові для розміщення кафе.

Інша компанія Філатової-Кривецької - ПП "КСМ Фінансовий консультант". За КВЕДом вона надає послуги з оренди майна. Партнером дружини "свободівця" в цій фірмі виступає Олександр Веремеєнко, який разом з Кривеьким тримають нічний клуб.

В лютому 2013 року львівська мерія надала дозвіл цій фірмі на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку площею 412 кв м на вулиці Шевська, 12, що в центральній частині міста. За цією адресою знаходиться напіврозвалений трьохповерховий будинок.

Будинок на вул. Шевська, 12 у Львові/ Фото: Google Maps

Третій партнер Філатової та Веремеєнка – Костянтин Маловський, він же директор "КСМ Фінансовий консультант" та ПП "Весаві".

"Весаві" в лютому 2014 року отримала в оренду підземний перехід в Львові на 5 років з метою розміщення там торгівельного майданчика. Раніше "Весаві" належала Веремеєнку, а зараз громадянину Івану Левченку.

Маловський записаний директором ще в одній фірмі Веремеєнка – "Галицький ресторатор", що надає послуги, як заклад харчування.

Дружині Кривецького також належить компанія "Жорж", яка володіє однойменним готелем Львова, найстарішим у місті. В радянські часи він носив назву "Інтурист".

Готель "Жорж" у Львові/Фото: altman.kiev.ua

На свою матір Ганну депутат Кривецький записав частку (5%) у київському торговому центрі "Арена-Сіті". Мажоритарна частка в ТЦ належить Дмитру Фірташу.

На маму Кривецького записана ще одна компанія – ТОВ "Капітал-Інвест". Фірмі належить комерційне приміщення площею 393,2 кв м по вулиці Городецького, 10/1 в центрі Києва. Там розташовані магазини лакшері-брендів.

Приміщення на вул. Городецького у Києві/Фото: Максим Кудимець

Компанія була зареєстрована у Львові, однак з 2012 змінила львівську прописку на київську. Партнерами Кривецького у "Капітал-Інвесті" є Марія Звінська  та Андрій Чистов – президент Федерації змішаних єдиноборств.

ИНСАЙДЕР                       

Вход

Меню пользователя

 

Крик