Янукович пішов по-англійськи та прочитав цитату з Гімну

Януковича пообіцяв повернутися в Київ і завершив свій виступ у Ростові-на-Дону  “Ще не вмерла України ні слава, ні воля”.Екс-Президент України Віктор Янукович розпочав виступ із спростування чуток про його смерть.“В Україні розповсюджуються про мене всілякі слухи. Я хочу сказати, що я живий. Але не можу сказати, що почуваюся добре, адже не можу без тривоги спостерігати за подіями в Україні”, — сказав він.Також, Янукович нагадав, що він залишається чинним Президентом і Головнокомандуючим.

 

“Я залишаюся не ллише Президентом України, але й Верховним Головнокомандуючим. Я не припиняв своїх повноважень достроково. Я живий. Мене не відсторонювали від посади як це передбачає Конституція України”, – сказав В.Янукович.

При цьому він наголосив, що “нікуди не тікав” з території України і відкинув подібні звинувачення з боку США та інших країн.

“Я нікуди не тікав. У момент захоплення радикалами урядовий приміщень, Адміністрації Президента, по-суті антиконституційного, я знаходився в Україні. У момент перевороту я не покидав територію України”, – наголосив В.Янукович.

Підсумовуючи, Віктор Янукович виступив з сенсаційною заявою про своє повернення в Україну.

“Як тільки дозволять обставини – недовго чекати, – я обов’язково повернуся в Київ”, — сказав Віктор Янукович.

http://7days-ua.com/news/yanukovycha-poobitsyav-povernutysya-v/

Вход

Меню пользователя

 

Крик