У Зеленського назвали порушенням прав людини указ Путіна щодо кримських земель

Указ президента Росії Володимира Путіна про внесення кримських земель до переліку тих, якими не можуть володіти особи без російського громадянства, порушує міжнародні права людини. Про це Представництво президента України в Автономній Республіці Крим повідомляє у Facebook.

Об этом сообщает Преступная Россия

«Указ означає, що громадяни, які не мають окупаційного примусового громадянства РФ та на законних підставах до окупації отримали у власність земельні ділянки на узбережжі півострова, тепер повинні їх або продати протягом року, або отримати російський паспорт, або переписати ділянку на фірму з російською реєстрацією. Така політика Російської Федерації вже тривалий час порушує права людини та призводить до воєнних злочинів», — пояснили у представництві.

Відповідно до ст. 53 Женевської конвенції державі-окупанту забороняється знищувати рухоме чи нерухоме майно, що є індивідуальною або колективною власністю приватних осіб чи держави. Крім того, такі дії окупантів можуть трактуватись як порушення права мирно володіти своїм майном.

Українців, яких окупанти у Криму примусово позбавили права власності на майно, просять звертатись до прокуратури АР Крим і Представництва президента України в АР Крим.

  • 29 березня Президент Російської Федерації Володимир Путін вніс прикордонні території Криму до переліку тих, якими не можуть володіти іноземці, особи без громадянства та іноземні юридичні особи.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/41051-u-zelenskogo-vidreaguvali-na-ukaz-putina-shchodo-krimskih-zemel-ce-porushuye-prava-lyudey-i-prizvodit-do-voyennih-zlochiniv”

Вход

Меню пользователя

 

Крик