«Порошенко коїть незворотне!» Володимир Зеленський записав термінове звернення до ВР України, поставивши ультиматум

«Порошенко коїть незворотне!» Володимир Зеленський записав термінове звернення до ВР України, поставивши ультиматум
Новообраний президент України Володимир Зеленський записав нове відео, в котрому звернувся до Верховної Ради України, передає replyua.net. Так, новоспечений політик зажадав від депутатів призначити інавгурацію на 19 травня. Зазначимо, відповідне відеозвернення опубліковано в соціальних мережах команди Зеленського.

«Я звертаюсь до українського парламенту. Шановні депутати, сподіваюсь, що за три тижні, поки ви відпочивали, ви не забули слова депутатської присяги: виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників. Поки що ви дієте виключно у своїх інтересах. Боїтесь розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації. І доки ви трясетесь за своїм мантадом, колишній президент Порошенко коїть незворотне. Він робить активні перестановки у вищому командуванні армії, намагається пропихнути своїх людей» — заявив у відео Зеленський.

Джерело статті: “https://replyua.net/news/147479-poroshenko-koyit-nezvorotne-volodimir-zelenskiy-zapisav-termnove-zvernennya-do-vr-ukrayini-postavivshi-ultimatum.html” Об этом сообщает vilnonews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вход

Меню пользователя

 

Крик